Gród pod Oborą tętni życiem. Ruszył festiwal średniowieczny [FOTO i WIDEO]
![Gród pod Oborą tętni życiem. Ruszył festiwal średniowieczny [FOTO i WIDEO] Gród pod Oborą tętni życiem. Ruszył festiwal średniowieczny [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
13. Raciborski Festiwal Średniowieczny w grodzie przy Arboretum Bramy Morawskiej rozpoczęty. Udział zapowiedziało około 800 rekonstruktorów z kilku krajów, do tego rzemieślnicy. Jutro największy zestaw atrakcji, a już dziś na krótki spacer wideo zaprasza z nami Marek Mansz. Partnerem strategicznym imprezy są Lasy Państwowe.
Organizowany przez Drengów znad Górnej Odry festiwal potrwa do niedzieli. Sponsorem tytularnym są Lasy Państwowe. Imprezę wspiera powiat i miasto. Przed południem w lesie Obora odbędą się manewry wojów. Popołudniem wielkie bitwy, w tym z udziałem konnicy. Plakat z programem w galerii.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany