Najnowsze wiadomości

Aktualności30 czerwca 202308:43

Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy

Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Szpital Rejonowy w Raciborzu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

SZPITAL REJONOWY W RACIBORZU UL. GAMOWSKA 3, 47-400 RACIBÓRZ ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy KIEROWNIK Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

Wymagania niezbędne:

Kandydat powinien spełniać wymogi:
• tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny ratunkowej albo
• po drugim roku specjalizacji w dziedzinie medycyny ratunkowej, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne i posiada jednocześnie specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii, pediatrii, neurologii lub kardiologii;

Opis stanowiska:

Kierowanie oddziałem zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi, w sposób umożliwiający sprawne funkcjonowanie oddziału, zapewniający właściwą opiekę nad pacjentami, w tym m.in.:
• planowanie i organizacja pracy podległego zespołu celem osiągnięcia jak najlepszej jakości usług medycznych, motywowanie zespołu do pogłębiania wiedzy, zachęcanie do pracy naukowej, prowadzenia prac badawczych, organizowanie szkoleń wewnątrzoddziałowych, informowanie na bieżąco o wszystkich nowościach
z dziedziny wiedzy medycznej,
• nadzór nad fachowym zabezpieczeniem obsługi aparatury i sprzętu medycznego, nad gospodarką lekami, środkami sanitarnymi i opatrunkowymi oraz ewidencją i rozchodem środków odurzających i silnie działających, nad dokumentacją medyczną - jej prawidłowym i terminowym sporządzaniem i przechowywaniem, nad Punktem Przyjęć Planowych,
• dbanie o przestrzeganie przez personel medyczny praw pacjenta i wywiązywanie się̨
z obowiązków względem pacjenta, kontrolowanie dyscypliny pracy, wspólne omawianie sposobu ustalania rozpoznania i metod leczenia wybranych przypadków chorobowych,
• przeprowadzanie analizy kosztów jednostkowych i ogólnych oraz czuwanie nad
ich racjonalizacją, wybieranie najkorzystniejszych ofert zaopatrzeniowych w trybie zamówień́ publicznych, kontrolowanie sprzętów administracyjno-gospodarczych pod kątem celowości zakupu, ewidencji, konserwacji, likwidacji itp.
• utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego oraz ładu i porządku w oddziale, m.in. przepisów bhp, p.poż. oraz dotyczących zakażeń wewnątrz szpitalnych

Wymagane dokumenty:

• życiorys (CV),
• list motywacyjny,
• dokument poświadczający wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów),
• inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kursy, certyfikaty).

KONTAKT: 032-755-50-55 kadry@szpital-raciborz.org

Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w Sekretariacie Szpitala Rejonowego w Raciborzu, ul. Gamowska 3 lub przesyłać drogą e-mailową na adres: kadry@szpital-raciborz.org do dnia 21.07.2023 r.
Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Rejonowy im dr Józefa Rostka w Raciborzu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: kadry@szpital-raciborz.org

Autor: materiał partnera, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Aktualności11 października 202413:53

Tulipany upiększą teren przy Matce Polce

Tulipany upiększą teren przy Matce Polce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Racibórz
Aktualności10 października 202420:25

Podróżuj z Ignacym: Rydułtowy i Szyb Leon III

Podróżuj z Ignacym: Rydułtowy i Szyb Leon III - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zabytkowa Kopalnia Ignacy
Aktualności11 października 202410:43

Raport 998. Pochylone drzewo i gniazda owadów

Raport 998. Pochylone drzewo i gniazda owadów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KP PSP Racibórz, fot. poglądowe/arch. portalu - Katarzyna Kubik
Aktualności10 października 202420:14

ZUS rozpoczął wysyłkę listów podsumowujących wypłatę czternastek. W Śląskim wypłacono ponad 755 tys. świadczeń

ZUS rozpoczął wysyłkę listów podsumowujących wypłatę czternastek. W Śląskim wypłacono ponad 755 tys. świadczeń - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie śląskim
Sport11 października 202423:30

Historyczny wieczór przy Srebrnej. Unia Racibórz triumfuje w świetle reflektorów [FOTO]

Historyczny wieczór przy Srebrnej. Unia Racibórz triumfuje w świetle reflektorów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

W piątkowy wieczór, 11 października, miało miejsce historyczne wydarzenie na stadionie Unii Racibórz. Po raz pierwszy gospodarze rozegrali ligowy mecz przy sztucznym oświetleniu na boisku przy ulicy Srebrnej, a na trybunach w dzielnicy Płonia zgromadziło się aż sześciuset kibiców. Spotkanie nie zawiodło oczekiwań – emocji było co niemiara, a Unia Racibórz ostatecznie triumfowała nad LKS 1908 Nędza.

(greh)
Aktualności11 października 202422:33

Głosy dla hospicjum: koncert dobroczynny na rzecz Hospicjum św. Józefa w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Głosy dla hospicjum: koncert dobroczynny na rzecz Hospicjum św. Józefa w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 11 października, w DK Strzecha odbył się wyjątkowy koncert dobroczynny "Głosy dla Hospicjum," zorganizowany przez Hospicjum im. św. Józefa w Raciborzu, zorganizowany w ramach obchodów Światowych Dni Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

Jan Ptak

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Regionalny Informator Ekologiczny

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 11.10.2024
10 października 202420:34

Nasz Racibórz 04.10.2024
3 października 202420:35

Nasz Racibórz 27.09.2024
26 września 202418:43

Nasz Racibórz 20.09.2024
20 września 202408:53

Zobacz wszystkie