Najnowsze wiadomości

Aktualności13 sierpnia 202408:34

SILTEGRO Sp. z o.o. – oferty pracy

SILTEGRO Sp. z o.o. – oferty pracy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Jesteśmy firmą obecną na rynku elektroniki od 2009 roku. Główny obszar naszej działalności to kompleksowy montaż kontraktowy realizowany na kilku liniach produkcyjnych do automatycznego montażu elektroniki. Każda linia służy do obsługi innego rodzaju zamówień – od montażu prototypów, poprzez montaż małych i średnich serii, po realizację dużych serii na naszej najnowszej linii.

Nasz dział konstrukcyjny służy pomocą i doradztwem oraz zapewnia pełen zakres usług w zakresie opracowania koncepcji i projektu urządzenia, tworzenia oprogramowania i przygotowania dokumentacji wykonawczej.

Jesteśmy w stanie stworzyć każde rozwiązanie od podstaw – kontrolujemy każdy etap powstawania urządzenia oraz każdą fazę realizacji projektu. Dysponujemy potencjałem technicznym umożliwiającym realizację kompletnego zlecenia – od projektu urządzenia, poprzez prototyp, po uruchomiony egzemplarz pochodzący z produkcji seryjnej. Projektujemy i produkujemy sprzęt (hardware) oraz oprogramowanie (firmware i software).

W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy w charakterze:

* pracownika montażu ręcznego urządzeń elektronicznych
* operatora linii SMD
* serwisanta elektroniki (diagnozowanie i usuwanie usterek na płytkach drukowanych)

Pracownik montażu ręcznego urządzeń elektronicznych

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik montażu ręcznego urządzeń elektronicznych i weź udział w wykonywaniu prac ręcznych związanych z montażem urządzeń. Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia – chętnie Cię wszystkiego nauczymy! Jeśli masz zdolności manualne i lubisz pracować z narzędziami ręcznymi, ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania:
• Podstawowe umiejętności techniczne pozwalające na poprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną/montażową.
• Precyzja i zdolności manualne.
• Zdolność do pracy z narzędziami ręcznymi.
• Sumienność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
• Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
• Montaż mechaniczny (skręcanie obudów, osadzanie podzespołów).
• Przygotowywanie oraz obróbka kabli i przewodów.
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o właściwe składowanie narzędzi i materiałów.
• Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych.

Operator linii SMD

Dołącz do naszego zespołu jako Operator linii SMD i weź udział w produkcji wysokiej jakości elektroniki. Nie wymagamy doświadczenia, ale jeśli masz podstawową znajomość elektroniki, chętnie Cię przyuczymy do obsługi naszych maszyn i procesów produkcyjnych.

Wymagania:
• Podstawowa znajomość elektroniki.
• Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
• Dobra znajomość obsługi komputera .

Obowiązki:
• Obsługa maszyn do montażu powierzchniowego (SMD).
• Przygotowywanie linii do pracy.
• Wykonywanie zleceń zgodnie z dokumentacją.
• Monitorowanie procesów produkcyjnych i dbanie o jakość wyrobów.

Serwisant elektroniki

Poszukujemy osoby z umiejętnościami manualnymi do pracy jako serwisant elektroniki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie i usuwanie usterek na płytkach drukowanych.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne.
• Zdolność do analizy dokumentacji technicznej i czytania schematów elektronicznych.
• Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji w obszarze elektroniki.
• Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego.

Obowiązki:
• Diagnozowanie i naprawa usterek sprzętu elektronicznego.
• Analiza dokumentacji technicznej i czytanie schematów elektronicznych.
• Montaż, demontaż i konserwacja urządzeń elektronicznych.
• Testowanie sprzętu przed i po naprawie.
• Obsługa narzędzi i urządzeń serwisowych takich jak multimetr, lutownica, zasilacz laboratoryjny, oscyloskop itp.
• Obsługa komputera w tym przeglądanie dokumentacji technicznej, korzystanie z programów testowych oraz programatorów.

Nie zwlekaj i wyślij aplikację.
e-mail: office@siltegro.com
lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.siltegro.com zakładka Kontakt

Autor: ogłoszenie naborowe, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 sierpnia 202416:00

Bracia i siostry w drodze. 48. Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła z Raciborza [FOTO i WIDEO]

Bracia i siostry w drodze. 48. Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dziś, 12 sierpnia 2024 roku, z dziedzińca zamku w Raciborzu wyruszyła 48. Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Po Mszy Świętej odprawionej przy kaplicy św. Tomasza Becketa, kilkaset osób, w tym księża i zakonnice, rozpoczęło swoją wędrówkę w kierunku Częstochowy. Pierwszym etapem trasy są Rudy.

Jan Ptak

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.08.2024
8 sierpnia 202422:14

Nasz Racibórz 02.08.2024
2 sierpnia 202408:13

Nasz Racibórz 26.07.2024
25 lipca 202418:43

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Zobacz wszystkie