Zwłoki mężczyzny w gnojowniku

Kilka minut po godzinie 10.00 policję wezwano do jednego z domów przy ul. Rzemieślniczej w Nędzy. W gnojowniku na podwórzu znaleziono zwłoki 79-letniego mężczyzny, jak się szybko okazało, właściciela posesji. Na miejsce przyjechało również pogotowie ratunkowe oraz prokurator.
– Jeszcze wczoraj około godziny 19.00 rozmawiałem z opiekunką, która zajmowała się panem Józefem. Dziś rano przyszła do mnie i powiedziała, że nie ma go w domu. Bardzo mnie to zdziwiło, bo sąsiad był chory i nigdzie nie wychodził – powiedział nam jeden z sąsiadów. 79-letni Józef. F. od lat mieszkał sam. Dwa razy dziennie przychodziły do niego opiekunki z Ośrodka Pomocy Społecznej.
Chwilę po rozmowie z sąsiadami z pobliskich domów, jedna z opiekunek znalazła zwłoki swojego podopiecznego w gnojowniku i powiadomiła policję. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni, a także prokurator. Ciało było pokryte odpadami organicznymi. Zachodziło podejrzenie, że mężczyzna mógł paść ofiarą zabójstwa.
Policja pod nadzorem prokuratory kilka godzin prowadziła na miejscu swoje czynności. Przed 15.00 rzecznik policji poinformował nas, że na ciele nie stwierdzono żadnych obrażeń. Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną zdarzenia. Niewykluczone, że 79-latek wpadł do gnojownika wskutek nieszczęśliwego wypadku.
Jeśli pojawią się nowe ustalenia, poinformujemy czytelników.
(k), (j)
Wiadomość moderowana
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany