Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 października 202412:26

V Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka – Zacięta rywalizacja w Raciborzu

V Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka – Zacięta rywalizacja w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W Raciborzu trwa V Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka, który odbywa się 5 października 2024 roku. Turniej, organizowany przez Klub Szachowy "Silesia" Racibórz, przyciąga zarówno młodych szachistów, jak i doświadczonych graczy.

W kategorii juniorów do 12 lat wzięło udział 67 zawodników z 2 federacji. Rywalizacja odbywa się w systemie szwajcarskim, w tempie P'10 + 5. Sędzią zawodów jest Martin Surman. Po zakończeniu trzech rund średni ranking uczestników wynosi 1316, a wśród zawodników jest 28 graczy z rankingiem FIDE oraz 15 kobiet.

Równocześnie trwa turniej open do FIDE, w którym bierze udział 109 zawodników z 4 federacji. Łukasz Brożek pełni rolę sędziego. Również w tym przypadku rozgrywki prowadzone są w systemie szwajcarskim z tempem P'10 + 5. Po trzech zakończonych rundach średni ranking wynosi 1765, a wśród zawodników jest 102 graczy z rankingiem FIDE oraz 11 kobiet.

Memoriał Alfreda Chrobaka to nie tylko szansa na rywalizację, ale również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i promocji szachów wśród młodych talentów. Zakończenie turnieju nastąpi tego samego dnia, a na zwycięzców czekają nagrody oraz zaszczytne tytuły.

Autor: Jan Ptak, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport30 marca 202522:08

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele emocji towarzyszyło weekendowym rozgrywkom sportowym w regionie. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Swe spotkanie rozegrały także szczypiornistki UKS Start Pietrowice Wielkie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 28.03.2025
27 marca 202520:16

Nasz Racibórz 28.03.2025

Nasz Racibórz 21.03.2024
20 marca 202518:23

Nasz Racibórz 21.03.2024

Nasz Racibórz 14.03.2025
13 marca 202521:59

Nasz Racibórz 14.03.2025

Nasz Racibórz 07.03.2025
6 marca 202521:50

Nasz Racibórz 07.03.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.