Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 listopada 202415:36

Nicolas Durlak i Aleksander Kunicki medalistami Ogólnopolskiego Finału Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich!

Nicolas Durlak i Aleksander Kunicki medalistami Ogólnopolskiego Finału Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Reprezentanci Raciborza wspaniale zaprezentowali się podczas Ogólnopolskiego Finału Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich (LNO), który odbył się 10 listopada w Centralnym Ośrodku Szkolenia w Spale. Pięcioosobowa drużyna wróciła z zawodów nie tylko z nowymi doświadczeniami, ale także z dwoma medalami!

Nicolas Durlak i Aleksander Kunicki zdobyli miejsca na podium, rywalizując w dwuboju lekkoatletycznym. Nicolas Durlak sięgnął po złoto w konkurencji skoku wzwyż oraz biegu na 300 metrów, uzyskując imponujący wynik 140 cm w skoku wzwyż oraz 47,18 sekundy na dystansie 300 m. Aleksander Kunicki zdobył brąz w tej samej kategorii z wynikiem 140 cm w skoku wzwyż i 49,14 sekundy na 300 m.

Oprócz medalistów, również pozostali zawodnicy z Raciborza dobrze zaprezentowali się podczas finału. Filip Halfar zajął 9. miejsce w dwuboju skoku w dal (4,20 m) oraz biegu na 600 m (1:49,07). Franciszek Berggruen uplasował się na 14. miejscu w skoku wzwyż (125 cm) oraz biegu na 600 m (2:05,47). Miłosz Nowakowski zajął 25. miejsce w dwuboju, na który składały się bieg na 60 m (9,93 s) i rzut piłeczką palantową (39,40 m).

Na uwagę zasługuje także fakt, że reprezentacja województwa śląskiego, w której startowali zawodnicy z Raciborza, zajęła 2. miejsce w klasyfikacji medalowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: zsoms, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202523:57

Długo się męczyli, ale wynik meczu odwrócili [FOTO]

Długo się męczyli, ale wynik meczu odwrócili [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

W sobotnie popołudnie, 29 marca, Unia Racibórz podejmowała drużynę GKS Dąb Gaszowice. Gospodarze plasowali się na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem dwudziestu trzech punktów, podczas gdy goście zajmowali miejsce ósme, mając o dwa oczka więcej. Przewidywano wyrównane spotkanie, jednak styl gry obu zespołów pozostawiał wiele do życzenia.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport30 marca 202522:08

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele emocji towarzyszyło weekendowym rozgrywkom sportowym w regionie. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Swe spotkanie rozegrały także szczypiornistki UKS Start Pietrowice Wielkie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 28.03.2025
27 marca 202520:16

Nasz Racibórz 28.03.2025

Nasz Racibórz 21.03.2024
20 marca 202518:23

Nasz Racibórz 21.03.2024

Nasz Racibórz 14.03.2025
13 marca 202521:59

Nasz Racibórz 14.03.2025

Nasz Racibórz 07.03.2025
6 marca 202521:50

Nasz Racibórz 07.03.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.