Sport6 września 201422:33

Hat-trick Łukasza Bawoła dał zwycięstwo Unii

Hat-trick Łukasza Bawoła dał zwycięstwo Unii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Siedem goli padło w sobotnim meczu IV ligi pomiędzy Unią Racibórz a Podlesianką Katowice. Podopieczni Jana Wosia prowadzili już 2:0, jednak w drugiej połowie w ciągu kilku minut gościom udało się doprowadzić do wyrównania. Na drugie trafienie Podlesianki błyskawicznie odpowiedział Łukasz Bawoł, a niecały kwadrans później strzelił kolejną bramkę. Wynik na 5:2 ustalił Rafał Fojcik.

KS Unia Racibórz - LGKS 58 Podlesianka Katowice 5:2 (2:0)

5:2 Rafał Fojcik 82'

Żółte kartki: Mateusz Grzesik (Unia), Andrzej Sarzała, Radosław Szpiech, Marcin Łoboda (Podlesianka)

Unia: Przemysław Cieśla - Karol Bochenek, Łukasz Ploch (66. Wojciech Pytlik), Jiri Barcal, Dawid Słysz (79. Jarosław Rachwalski), Mateusz Grzesik (78. Rafał Fojcik), Robert Dominik (89. Piotr Sromek), Patryk Podstawka (kpt.), Marek Prusicki, Rafał Chałupiński, Łukasz Bawoł
Zawodnicy rezerwowi: Łukasz Witt, Damian Gawryluk, Dariusz Banaś
Trener: Jan Woś

Sędziowali: Łukasz Groń (sędzia główny), Leszek Lewandowski, Daniel Wiejowski (asystenci) - KS Zabrze