Płomień Siedliska niestraszny Adamowicom

Płomień Siedliska niestraszny Adamowicom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

W XXI kolejce II grupy B klasy naprzeciw siebie stanęły zespoły Adamowic i Siedlisk. Bezsprzecznym faworytem była ekipa gospodarzy. Ta, mimo swych ataków nie potrafiła zdobyć gola. Mimo to w 8. minucie wyszła na prowadzenie po... samobójczym trafieniu Sławomira Gurgula. Ekipa Płomienia zdołała jednak wyrównać. Piłkę, tym razem w prawidłowej bramce, umieścił Piotr Konieczny. Na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 1:1.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, którzy już po trzech minutach wyszli na prowadzenie. Piłkę do siatki skierował Paweł Hajok. Płomień starał się atakować, lecz odpowiedzi Adamowic były groźne. Na tyle, że przyjezdni mieli momentami problem z opuszczeniem własnej połowy. Mimo to wynik nie ulegał zmianie. Aż do 90. minuty, kiedy to bramkarza Siedlisk po raz drugi pokonał Paweł Hajok, ustalając wynik meczu na 3:1.

LKS Adamowice - LKS Płomień Siedliska 3:1 (1:1)

1:0 Sławomir Gurgul 8' (samob.)
1:1 Piotr Konieczny 33'
2:1 Paweł Hajok 48'
3:1 Paweł Hajok 90'

Żółtymi kartkami ukarani zostali: Kamil Falandysz, Roman Mroncz (LKS Płomień Siedliska)

LKS Adamowice: Karol Frank - Sławomir Rostek, Andrzej Marek, Mateusz Wardęga (30. Szymon Teodorowicz), Robert Czogała (65. Kamil Jureczko), Paweł Hajok, Sebastian Zientek (75. Rafał Wita), Bogusław Zientek (kpt.), Krzysztof Kręcichwost, Marcin Frank, Paweł Grzybek
Trener: Adam Grzybek
Kierownik drużyny: Mirosław Piela

LKS Płomień Siedliska: Łukasz Złotoś - Artur Chroboczek, Sławomir Gurgul, Mateusz Suszka, Damian Bolik, Grzegorz Benauer, Łukasz Kudla (55. Roman Mroncz), Grzegorz Frankowski, Mateusz Kaniecki, Kamil Falandysz (75. Paweł Wieczorek), Piotr Konieczny
Pozostali rezerwowi: Damian Kowalski, Piotr Krzyszkowski, Marek Cyran
Trener: Marek Cyran
Kierownik drużyny: Ernest Szram

Spotkanie sędziowali: Grzegorz Wojda (sędzia główny); Leszek Węglorz, Antoni Krybus (asystenci)