Sport1 czerwca 201500:54

Gole w końcówce dały zwycięstwo Nędzy

Gole w końcówce dały zwycięstwo Nędzy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W Nędzy rozegrano mecz XXVII kolejki rozgrywek klasy okręgowej, w którym miejscowy LKS 1908 podejmował Czarnych Pyskowice. W 7. minucie gospodarze zaliczyli strzał w poprzeczkę, a po kwadransie gry na prowadzenie wyszła drużyna przyjezdna. Jednobramkową przewagę udało jej się utrzymać do 63. minuty - wtedy to gola zdobył wprowadzony na drugą połowę Marcin Stasiowski. W końcówce meczu trafił do siatki po raz drugi, zdobywając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Wynik na 3:1 po sytuacji sam na sam z bramkarzem ustalił Mariusz Frydryk.

LKS 1908 Nędza - MKSR Czarni Pyskowice 3:1 (0:1)