Sport7 czerwca 201500:26

Emocje do ostatnich minut. Trzy punkty zostały w Pawłowie

Emocje do ostatnich minut. Trzy punkty zostały w Pawłowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

W Pawłowie rozegrano mecz pomiędzy drużynami znajdującymi się w dolnej części tabeli A klasy. Miejscowy LKS podejmował Czarnych Nowa Wieś. W pierwszej połowie gospodarze strzelili cztery bramki, choć dobrych okazji było więcej. Po zmianie stron prowadzenie powoli topniało - najpierw bramkarza Pawłowa pokonał Roman Cieślik, a w ciągu ostatnich dwudziestu minut dwukrotnie Łukasz Sobeczko. Przyjezdnym udało się również trafić w słupek i poprzeczkę. Drużyna prowadzona przez Jarosława Rachwalskiego nie dała sobie wyrwać zwycięstwa i w 90. minucie dzięki trafieniu Pawła Gawełka podwyższyła prowadzenie na 5:3. Takim też wynikiem zakończyło się spotkanie.

LKS Pawłów - LKS Czarni Nowa Wieś 5:3 (4:0)