Sport9 sierpnia 201519:22

Imponujący debiut Borucina w okręgówce. Wygrana dziesięcioma bramkami

Imponujący debiut Borucina w okręgówce. Wygrana dziesięcioma bramkami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice: Naprzód Borucin, klub, którego sekcja piłkarska została reaktywowana zaledwie pięć lat temu, zadebiutował dziś w rozgrywkach klasy okręgowej. Jego rywalem był spadkowicz z IV ligi, Fortuna Gliwice. Gospodarze atakowali od pierwszych minut. Wynik otworzył w 19. minucie Jacek Bażan, na 2:0 podwyższył Marcin Pawlisz. Kolejne minuty gry to strzelecki popis Artura Potaczka, który zdobył cztery bramki. Swoje trafienia dołożyli również grający trener Jerzy Halfar i kapitan zespołu Przemysław Ekiert. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć jedną bramką. Rezultat na 11:1 ustalił w 85. minucie Jacek Bażan.

KS Naprzód Borucin - RKS Fortuna Gliwice 11:1 (4:0)