Sport19 sierpnia 201523:43

Dąb Gaszowice zbyt mocny dla Krzyżanowic

Dąb Gaszowice zbyt mocny dla Krzyżanowic - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice: W ramach rozgrywek Pucharu Polski spotkały się drużyny rywalizujące w klasie okręgowej - LKS Krzyżanowice i Dąb Gaszowice. Pierwsza połowa przebiegała pod zdecydowane dyktando gości, którym udało się zdobyć trzy bramki. Po przerwie na 0:4 podwyższył golem z przewrotki Grzegorz Brózda, a niecałe 10 minut później za sprawą trafienia Jakuba Gnypa było 0:5. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Kamil Smal. Wynik w końcówce meczu ustalił na 1:6 Przemysław Kośmider.

LKS Krzyżanowice - GKS Dąb Gaszowice 1:6 (0:3)

1:6 Przemysław Kośmider 85'

LKS Krzyżanowice: Mateusz Piszczelok - Przemysław Szewieczek (46. Kamil Smal), Łukasz Mura, Tomasz Siegmund (57. Dominik Biły), Artur Wramba, Adam Turkiewicz, Kamil Karczmarczyk, Kamil Łątkowski (kpt.), Paweł Kubecki (46.  Wacław Bobrzyk), Marcin Ćwik (46. Patryk Wita), Karol Szypuła
Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Kuhn, Adam Janik
Trener: Wojciech Dzierżawa

GKS Dąb Gaszowice: Rafał Niedziela - Jakub Słaby, Krzysztof Sikora, Bartosz Stawarski, Piotr Berger, Dawid Jankowski, Paweł Wieczorek (60. Łukasz Michalski), Przemysław Kośmider, Grzegorz Brózda, Radosław Szpak (kpt., 60. Jakub Gnyp), Patryk Porwoł
Zawodnicy rezerwowi: Ryszard Szkatuła, Mariusz Kraśniewski, Michał Mazur, Kamil Sikora, Szymon Jezierski
Trener: Zdzisław Marszolik

Sędziowie: Dawid Krybus, Dariusz Kowacz, Wojciech Stawiarz

Autor: Katarzyna Przypadło, kprzypadlo@naszraciborz.pl