Sport23 sierpnia 201521:39

B klasa: Trzy punkty zostały w Markowicach

B klasa: Trzy punkty zostały w Markowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W swoim pierwszym meczu nowego sezonu drużyna LKS-u 07 Markowice podejmowała LKS Ruda Kozielska. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 18. minucie dzięki bramce Marka Jasnego, wyrównał w 29. minucie Zygmunt Kręcichwost. W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko piłkarze Markowic. Najpierw golkipera gości pokonał Marek Bakaj, a wynik na 3:1 ustalił kilka minut przed końcem spotkania Mikołaj Tapper.

LKS 07 Markowice - LKS Ruda Kozielska 3:1 (1:1)