Sport6 września 201522:36

Bolesław i Tworków podzieliły się punktami

Bolesław i Tworków podzieliły się punktami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W Bolesławiu rozegrano mecz drugiej kolejki C klasy, w którym miejscowy Ruch zmierzył się z rezerwami LKS-u Tworków.  Już w 22. minucie gry drugą żółtą kartkę obejrzał Mariusz Fichna i gospodarze przez resztę meczu musieli sobie radzić w dziesiątkę. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W 63. minucie na 1:2 podwyższył z rzutu karnego Denis Wszołek, a kilka minut później, po "jedenastce" dla Ruchu, było 2:2. Wynik do samego końca był sprawą otwartą. Kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego na prowadzenie wyszli miejscowi. Ich radość nie trwała jednak długo - w 90. minucie rzut karny na gola zamienił Artur Krzyżok i mecz zakończył się remisem.

3:3 Artur Krzyżok 90' k.

Żółte kartki: Mariusz Juraszek, Mariusz Fichna 2 (Bolesław), Patryk Matioszek, Mirosław Krakowczyk, Michał Wolnik (Tworków)
Czerwona kartka: Mariusz Fichna (konsekwencja dwóch żółtych)

LKS Bolesław: Andrzej Tomaszek - Tomasz Urbanek (kpt.), Robert Depta, Dawid Szczepanek, Jarosław Deberny, Łukasz Lisowski, Mariusz Juraszek, Krzysztof Masny, Rafał Grzybek, Marcin Kirszniak (60. Denis Kostrzewa), Mariusz Fichna
Zawodnicy rezerwowi: Krzysztof Korszun, Michał Fulneczek, Sebastian Blitek, Michał Zembrzuski
Trener: Krzysztof Turek

LKS Tworków II: Marek Świrzewski (46. Denis Wszołek) - Mariusz Pytlik, Kevin Krzyżok, Mirosław Krakowczyk (kpt.), Dennis Kustos, Patryk Matioszek (60. Rafał Tarnowski), Demirhan Cimen (50. Szymon Michna), Marcin Rossa, Artur Krzyżok, Jacek Domalewski (46. Michał Wolnik), Marek Besz
Zawodnicy rezerwowi: Artur Olbrich
Trener: Adam Jachimowicz

Sędzia: Adrian Nikel

Autor: Katarzyna Przypadło, kprzypadlo@naszraciborz.pl