Sport20 września 201521:25

Juniorzy starsi: Nigdy nie należy się poddawać! Pierwsze zwycięstwo juniorów Owsiszcz

Juniorzy starsi: Nigdy nie należy się poddawać! Pierwsze zwycięstwo juniorów Owsiszcz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

W czwartej kolejce ligi juniorów starszych grupy III naprzeciw siebie stanęły zespoły Krzanowic i Owsiszcz. Przed tym spotkaniem ekipa gospodarzy była wiceliderem, z kolei Owsiszcze zamykały tabelę. Początek meczu zdecydowanie to potwierdzał. Gracze gości strzelili dwie bramki. Gościom udało się strzelić gola kontaktowego kilka minut przed końcem pierwszej części meczu, przez co oba zespoły schodziły na przerwę przy stanie 2:1. W drugiej połowie, gdy wydawało się, że kolejne bramki dla gospodarzy to tylko kwestia czasu, ekipa Owsiszcz przebudziła się, i to właśnie ona zaczęła zdobywać kolejne gole. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną gości, którzy dobitnie pokazali, że nigdy nie należy się poddawać, a i przeciwnik nie powinien być zbyt pewny swego.

KS 1905 Krzanowice - LKS Owsiszcze 2:4 (2:1)