Sport21 września 201521:53

Orliki: Spóźniona Stal lepsza od Markowic. Cztery gole Romana Podolca

Orliki: Spóźniona Stal lepsza od Markowic. Cztery gole Romana Podolca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Ekipa Stali, która na mecz przybyła z niemal dwudziestominutowym opóźnieniem nie mogła być uważana za faworyta tej potyczki. Pojawiła się bowiem na boisku przy Jordana niemal bez rezerwowych. Mimo to gracze Kuźni nie odstawali w starciu z Markowicami. Grali jak równy z równym, choć gospodarze mogli dokonywać zmian do woli. O determinacji przyjezdnych świadczyć może już sam wynik do przerwy. Choć początkowo przegrywali, udało im się doprowadzić do remisu 3:3. Druga połowa to całkowita odmiana. Gracze Markowic niczym zaczarowani nie potrafili zdobyć kolejnych bramek. Tego samego nie można powiedzieć o Stali, której zawodnicy strzelili dwie kolejne bramki i zdobyli komplet punktów wygrywając 3:5, a cztery bramki dla Kuźni zdobył Roman Podolec.

LKS 07 Markowice - KS Stal Kuźnia Raciborska 3:5 (3:3)

Bramki dla Markowic: Gracjan Sroka, Paweł Jasny, Mateusz Kargul
Bramki dla Stali: Roman Podolec x4, Andrzej Szczypka

LKS 07 Markowice: Kacper Czogała - Paweł Kotula, Paweł Jasny, Jakub Żurakowski, Mateusz Kargul (kpt.), Jakub Pakuła, Gracjan Sroka
Rezerwa: Szymon Wołek, Jakub Aksman, Paweł Klimas, Piotr Martynus, Oskar Zarzycki, Patryk Machnik, Jakob Wolski
Trener: Marcin Bednarz

KS Stal Kuźnia Rac.: Patryk Rybczyński - Józef Hallas, Roman Podolec, Andrzej Szczypka (kpt.), Wojciech Wojnar, Patryk Mocha, Tomasz Czyszczoń
Rezerwa: Olaf Patera