Sport9 października 201520:56

Młodzi piłkarze z Krzyżanowic górą nad LKS-em Cyprzanów

Młodzi piłkarze z Krzyżanowic górą nad LKS-em Cyprzanów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W piątkowe popołudnie trampkarze LKS-u Krzyżanowice podejmowali u siebie LKS Cyprzanów. Gospodarze od początku przystąpili do ataku, przez co zdobyli gola już w 2. minucie gry. Do wyrówania doprowadziła Katarzyna Jaszek. W 20. minucie na prowadzenie ponownie wyszła drużyna Krzyżanowic i nie oddała go już do końca spotkania. Hat-tricka ustrzelił Kamil Jęczmionka, a na listę strzelców wpisało się jeszcze trzech jego kolegów, dzięki czemu miejscowy LKS wygrał 6:1.

LKS Krzyżanowice - LKS Cyprzanów 6:1 (5:1)