Nerwowo i czerwono w Borucinie. Naprzód pokonał Silesię Lubomia

Nerwowo i czerwono w Borucinie. Naprzód pokonał Silesię Lubomia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Świadkami ogromnych emocji byli kibice, którzy w niedzielę pojawili się na boisku w Borucinie. Tam zajmujący trzecie miejsce w tabeli klasy okręgowej Naprzód podejmował szóstą Silesię Lubomia. Skuteczniejsi w pierwszej połowie okazali się gospodarze - w 11. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Ekiert. Pechowo zakończyła się ona dla jednego z zawodników gospodarzy, który opuszczał boisko z zakrwawioną twarzą.

W drugiej części spotkania na 2:0 podwyższył Piotr Cerkowniak. Gola kontaktowego zdobył Wojciech Chłapek, lecz kilka minut później było już 3:1. Po jednym ze strzałów na bramkę Silesii piłka odbiła się od słupka, po czym uderzyła w bramkarza i wpadła do bramki. Goście próbowali gonić wynik i w 84. minucie do siatki trafił Mateusz Kondziołka. W ich drużynie robiło się coraz bardziej nerwowo - trzech zawodników zobaczyło czerwone kartki, w tym jeden już po zakończeniu spotkania za wybitnie niesportowe zachowanie. Po ostatnim gwizdku sędziego radość opanowała piłkarzy Naprzodu, którzy wygrali 3:2.

KS Naprzód Borucin - LKS Silesia Lubomia 3:2 (1:0)