Cyprzanów zremisował z wiceliderem z Rud

Cyprzanów zremisował z wiceliderem z Rud - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Zajmujący trzynaste miejsce w tabeli A klasy LKS Cyprzanów podejmował dziś na własnym boisku wicelidera rozgrywek, LKS Buk Rudy. Gospodarze nie przestraszyli się mocnego rywala i już w 6. minucie dzięki bramce Marcina Kozuba wyszli na prowadzenie. Kilka minut później wyrównał Dawid Towarnicki, a gola na 1:2 strzelił Mariusz Wanglorz, wykorzystując rzut karny. W 32. minucie do remisu doprowadził Denis Chory. Więcej bramek w spotkaniu nie padło. Najbliżej zdobycia kolejnego gola byli w końcówce pierwszej połowy goście, którzy trafili w słupek.

Żółte kartki: Michał Wilczek (Rudy)

LKS Cyprzanów: Wojciech Klecha - Denis Grud, Mateusz Witzisk, Tomasz Grud (kpt.), Łukasz Reichel, Szymon Kubik (70. Michał Posmyk), Adam Nikel, Denis Chory, Gabriel Durschlag, Marcin Kozub (62. Tomasz Śliwiński), Dominik Chory
Zawodnicy rezerwowi: Rafał Kubik, Łukasz Burdzik
Opiekun: Matthaus Chory

LKS Buk Rudy: Szymon Krzyżanowski - Michał Wilczek, Artur Bębenek, Marcin Bok, Adam Bok, Beniamin Miera, Przemysław Humski, Adam Tworuszka, Mateusz Procek, Mariusz Wanglorz (kpt.), Dawid Towarnicki
Zawodnicy rezerwowi: Szymon Kalemba, Patryk Hamiga, Daniel Duda, Łukasz Wenglorz, Tomasz Bok

Sędziowie: Sławomir Kozioł, Jerzy Małys, Zdzisław Matysiak

Autor: Katarzyna Przypadło, kprzypadlo@naszraciborz.pl