Sport25 października 201520:11

Gol rezerwowego w przedostatniej minucie dał punkt Lyskom

Gol rezerwowego w przedostatniej minucie dał punkt Lyskom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region: Boisko w Bogunicach było dziś miejscem ciekawego pojedynku wicelidera drugiej grupy B klasy, LKS-u Adamowice, z LKS-em Lyski, który nie przegrał jeszcze żadnego meczu. W pierwszej połowie każda z drużyn miała po kilka świetnych sytuacji na zdobycie gola, jednak padła tylko jedna bramka, i to tuż przed przerwą. Jej autorem był Andrzej Marek. W 63. minucie po dośrodkowaniu Szymona Teodorowicza piłkę do własnej bramki skierował Szymon Przygoda. Chwilę później było 2:1 po kolejnym samobójczym trafieniu. Goście dążyli do wyrównania, co udało się w doliczonym czasie gry. Jeden punkt zapewnił swojemu zespołowi zawodnik, który pojawił się na boisku kilkanaście minut wcześniej, Czesław Wojciechowski.

LKS Adamowice - LKS Lyski 2:2 (1:0)