Zawada Ks. - Lyski: I z czym do A klasy?

Zawada Ks. - Lyski: I z czym do A klasy? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Tytułowe pytanie cisnęło się z pewnością na usta niejednego z kibiców obecnych na meczu przy ulicy Olimpijskiej w Zawadzie Książęcej. Lider II grupy B klasy podejmował w meczu dwudziestej kolejki drużynę Lysek, która plasowała się w tabeli na miejscu trzecim. W pierwszej połowie, prócz wielu fauli kibice nie zobaczyli nic interesującego. Zawada, jak na zespół przewodzący tabeli nie pokazała swej siły, jaką prezentowała do tej pory. Grała ospale, praktycznie na stojąco. Druga część meczu ułożyła się kapitalnie dla zespołu gości.

W 57. minucie Łukasz Kuczera posłał piłkę do bramki wyprowadzając Lyski na prowadzenie. Gospodarzom nie pozostało nic innego, jak ruszyć do ataku. Stworzyli kilka sytuacji, lecz żadna nie zakończyła się zdobyciem gola. Najbliżej celu był w końcówce meczu Marcin Koczy, lecz jego strzał minął bramkę gości. Niemoc gospodarzy została w stu procentach wykorzystana przez zawodników przyjezdnych, którzy w 90. minucie wyprowadzili kontrę, po której piłkę w siatce umieścił Bronisław Kłosek. 0:2 - Zawada bez punktów.