B klasa: Trzy punkty zostały w Wojnowicach

B klasa: Trzy punkty zostały w Wojnowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

W czwartek zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli B klasy LKS Wojnowice zmierzył się z szóstym LKS-em Wicher Płonia. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli gości - w 25. minucie gola wprost z rzutu wolnego zdobył Adam Bohonos. Mało brakowało, a zawodnicy Wichru schodziliby na przerwę prowadząc dwoma bramkami, jednak piłka po strzale Jakuba Węglarskiego trafiła w słupek. Gospodarze również zmarnowali kilka dobrych okazji. W 52. minucie padła bramka wyrównująca, którą głową zdobył Paweł Zwierzyna, a kilkanaście minut później rzut karny wykorzystał Mateusz Wolnik. Wynik na 3:1 ustalił tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Paweł Zwierzyna.

LKS Wojnowice - LKS Wicher Płonia 3:1 (0:1)