Sport17 września 201612:48

Juniorzy młodsi: Drużyna Tworkowa lepsza od Pawłowa

Juniorzy młodsi: Drużyna Tworkowa lepsza od Pawłowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W czwartej kolejce ligi juniorów młodszych zespół Tworkowa podejmował drużynę Pawłowa. Od początku spotkania to gracze gospodarzy próbowali narzucić swój styl gry. Udało się to w stu procentach. Już w siódmej minucie wynik meczu otworzył Kamil Pawlik, który strzałem na dalszy słupek zakończył szybki atak Tworkowa. Goście próbowali, lecz bezskutecznie. Nie potrafili wykorzystać nawet błędów bramkarza, których kilka przytrafiło się już w pierwszej połowie. Z kolei miejscowi nadal strzelali, a co najważniejsze zdobywali bramki. Dwa kolejne trafienia w pierwszej połowie dołożyli Oliwier Kołek który pewnie wykorzystał rzut karny, oraz Artur Leśniak.

W drugiej części meczu obraz gry zbytnio się nie zmienił. Goście co prawda zdobyli gola w 57. minucie, po błędzie golkipera Tworkowa, lecz odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Trzy minuty później piłka po raz czwarty trzepotała w siatce bramki Pawłowa, a zdobywcom gola był Patryk Popela. Przyjezdni robili co mogli, lecz to gospodarze przejęli inicjatywę, strzelając kolejne bramki. Golkipera gości pokonali jeszcze Oliwier Kołek w 72. minucie i Patryk Pawlik w 80. ustalając tym samym wynik spotkania na 6:1.

LKS 05 Tworków - LKS Pawłow 6:1 (3:1)

1:0 Kamil Pawlik 7'
2:0 Oliwier Kołek 22' (k)
3:0 Artur Leśniak 33'
3:1 Paweł Gilge 57'
4:1 Patryk Popela 60'
5:1 Oliwier Kołek 72'
6:1 Kamil Pawlik 80'

LKS 05 Tworków: Dawid Kasza - Kamil Bugla, Paweł Gaida, Piotr Gołąbek (41.Martin Wolnik), Oliwier Kołek, Artur Leśniak, Kamil Pawlik, Patryk Popela, Janusz Sala, Oskar Wądołowski (kpt.), Dominik Groński