Inauguracja III edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej

Inauguracja III edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska: 27 października odbyła się inauguracja III edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej. W ubiegły czwartek rozegrana została już druga kolejka, w czasie której padło kilka ciekawych rezultatów.

Trzy pierwsze mecze zakończyły się wysokimi wygranymi ekip Ogrów, Ekipy Z Przypadku oraz Malinowych Nosów. Dziki jako drużyna debiutująca w lidze dopiero zbiera doświadczenie. Czarne Koszule, w porównaniu z pierwszą kolejką, przyjechały w osłabionym składzie, co przeniosło się na ich wynik. Korki pomimo walki i chęci musiały uznać wyższość lepiej dysponowanego w tym dniu przeciwnika.

Czwarte spotkanie zakończyło się wygraną drużyny Fc Inżyniery. Gospodarze pomimo tego, iż po pierwszej połowie prowadzili 5:0, po przerwie musieli odpierać ataki dzielnie grającej Odry Racibórz. Ostatni mecz zapowiadał się interesująco. Spotkały się drużyny, które w pierwszej kolejce zaprezentowały się bardzo dobrze. Pierwsza połowa potwierdziła przypuszczenia, widowisko stało na wysokim poziomie. Po przerwie, gdy drużyna Kuźnia Team, objęła trzy bramkowe prowadzenie (7:4), kapitan Pompy Team zgłosił sędziemu i organizatorowi skargę na grę zawodnika nieuprawnionego w drużynie przeciwnej. Po sprawdzeniu tej informacji okazało się, iż w drugiej połowie w Kuźnia Team pojawił się zawodnik, który nie został wpisany do protokołu meczowego. Zgodnie z regulaminem ligi rozdział VI punkt 3, który brzmi: „Pod karą walkoweru niedopuszczalny jest udział w meczu osoby nie wpisanej i/lub nie podpisanej na protokole z meczu”, wynik spotkania został zweryfikowany jako walkower na korzyść Pompa Team.

Pompa Team – Kuźnia Team 3:0 (WO)

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Pompa Team 6 9-1 (+8)
2.Fc Inżyniery 6 10-4 (+6)
3.Malinowe Nosy 4 18-9 (+9)
4.Ogry 3 17-1(+16)
5.Ekipa Z Przypadku 3 13-1 (+12)
6.Kuźnia Team 3 7-6 (+1)
7.Czarne Koszule 1 8-20 (-12)
8.Odra Racibórz 0 4-12 (-8)