Sport31 stycznia 202222:11

Dobre starty raciborzan w Athletic Hall Ostrawa

Dobre starty raciborzan w Athletic Hall Ostrawa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W piątek 28.01.2022 r. w Ostrawie w „Athletic Hall” odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska U18, U20 i S w Lekkiej Atletyce.

W sanitarnych obostrzeniach i kwarantannach związanych z COVID-19, w okrojonym składzie, dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS - SMS „VICTORIA” Racibórz, uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, zdobywając 5 medali.

Swoje koronne konkurencje wygrali: Justyna Kuźmińska w biegu na 400m, Mateusz Jania w skoku wzwyż, Natalia Dziuba w biegu na 2000 m, II miejsce zdobyła w biegu na 400 m Emilia Tomala. W kategorii Seniorów w biegu na 800 m Artur Olbrich zajął III m.

Dla naszych zawodników był to generalny sprawdzian przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 11-13.02.2022 r.

Raciborzanka w prestiżowym gronie

Raciborzanka w prestiżowym gronie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., źródło: psm.org.pl
Aktualności25 września 202410:40

Sunex produkuje pompy ciepła w zrewitalizowanej ponad 100-letniej hali w Raciborzu

Sunex produkuje pompy ciepła w zrewitalizowanej ponad 100-letniej hali w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10

SUNEX przeniósł produkcję pomp ciepła i innowacyjnych urządzeń grzewczych do historycznego obiektu z początku XX wieku. Wcześniej budynek został wyremontowany.

materiał nadesłany
Sport25 września 202422:22

Unia zdeklasowała Grzegorzowice i zameldowała się w półfinale [FOTO]

Unia zdeklasowała Grzegorzowice i zameldowała się w półfinale [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Powiat:

W środowe (25.09.) popołudnie na boisku LKS Grzegorzowice doszło do ćwierćfinałowego starcia Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz, w którym gospodarze, występujący na co dzień w B klasie, podejmowali wyżej notowaną Unię Racibórz z klasy okręgowej.