Bojanów rozgromił rezerwy Krzyżanowic [FOTO]
![Bojanów rozgromił rezerwy Krzyżanowic [FOTO] Bojanów rozgromił rezerwy Krzyżanowic [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
W drugiej kolejce C klasy Podokręgu Racibórz ekipa Bojanowa podejmowała na własnym terenie drugi garnitur krzyżanowickiego LKS-u. Zeszłotygodniową inaugurację sezonu z pewnością lepiej wspominają goście, którzy na własnym boisku pokonali rezerwy Naprzodu Borucin. Jak było tym razem?
Drużyna Bojanowa po porażce w poprzedni weekend z zespołu bolesławskiego Ruchu plasowała się na mało zaszczytnym, ostatnim miejscu w najniższej seniorskiej klasie rozgrywkowej w Polsce. Zespół rezerw Krzyżanowic z trzema punktami na koncie zajmował z kolei miejsce trzecie. Wydawał się dodatkowo faworytem sobotniej potyczki. Ekipa Bojanowa, choć w ubiegłym sezonie wielokrotnie doznawała porażek, często dość wysokich, pokazała parę razy, że grać potrafi. Podobnie chciała postąpić w sobotę.
Pierwsze 45 minut to wzajemna wymiana ciosów z obu stron. Mimo wielu dogodnych sytuacji, wynik długo pozostawał bezbramkowy. W końcu się jednak udało. Piłkę do siatki rywala wpakowali gracze Bojanowa. Choć w dalszej części pierwszej odsłony C-klasowej potyczki gospodarze próbowali, to wynik nie uległ zmianie już do końca pierwszej połowy.
Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się w drugiej części spotkania. Kibice, którzy postanowili obejrzeć ten mecz „na żywo” nie mogli narzekać na nudę. W drugiej części meczu obejrzeli łącznie sześć goli. Pięć z nich dla Bojanowa, jeden dla Krzyżanowic. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną zespołu z Gminy Krzanowice w stosunku 6:1.
LKS Bojanów – LKS Krzyżanowice II 6:1 (1:0)
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany