Pieśń, taniec i śmiech podczas Koncertu Laureatów XVII Gminnego Przeglądu Zespołów Artystycznych w Krzanowicach
20 czerwca Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach rozbrzmiał dźwiękami pieśni, tańca i śmiechu podczas Koncertu Laureatów XVII Gminnego Przeglądu Zespołów Artystycznych. Przegląd z kolei odbył się 19 maja.
W koncercie wystąpiła większość laureatów. Swoje występy zaprezentowały grupy taneczne, zespół wokalny, soliści, kabaret i osoby, które przygotowały monologi w gwarze krzanowickiej.
Dzieciom i młodzieży należą się słowa uznania i szacunku, a ich opiekunom wyrazy podziękowania za cierpliwość i doskonałe przygotowanie swoich podopiecznych.
Poniżej lista występujących na Koncercie Laureatów XVII Gminnego Przeglądu Zespołów Artystycznych:
Kategoria: monolog
II miejsce: Laura Śliwka, z ZS Krzanowice, tytuł monologu: „Moja Oma jest the best”, opiekun: Bożena Kreis
II miejsce: Julia Kerner, z ZS Krzanowice, tytuł monologu: „Czy wiesz kto nas straszy”, opiekun: Bożena Kreis
Grand Prix przeglądu: kabaret Krzanowickie Omy z ZS w Krzanowicach, opiekun: Bożena Kreis
Grand Prix przeglądu: grupy taneczne Zyg-Zak ze Świetlicy Opiekuńczo-Terapeutycznej w Wojnowicach - choreografia: Agnieszka Gajda
- grupa najstarsza - układ "Moja siła to ja"
- grupa najmłodsza - układ "Pocahontas"
- grupa średnia - układ z pomponami
Zespoły wokalne
I miejsce: zespół wokalny Wiolinki z ZS w Krzanowicach, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
Piosenka solo
I miejsce: Agata Wydra, parafia w Bojanowie i Gimnazjum nr 5 z Raciborza, opiekun: Elżbieta Biskup
Taniec - klasy I-VI
III miejsce: zespół taneczny Tik-Tak z ZS w Borucinie, klasa IV-VI, opiekun: Agata Szebel
Taniec z elementami akrobatyki
I miejsce: Laura Śliwka z ZS w Krzanowicach, opiekun: Barbara Śliwka
II miejsce: Marcela Polednik z ZS w Krzanowicach, opiekun: Mariola Polednik
III miejsce: Miriam Polednik, z ZS w Krzanowicach, opiekun: Mariola Polednik
Wokaliści - klasy I-III
I miejsce: Anna Woźniak z ZS w Wojnowicach, opiekun: Róża Buchcik
II miejsce: Joanna Halfar z ZS w Wojnowicach, opiekun: Róża Buchcik
Wokaliści - klasy IV-VI
I miejsce: Ines Hofrichter z ZS w Borucinie, opiekun: Róża Buchcik
I miejsce: Dawid Pohlmann z ZS w Krzanowicach, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
II miejsce: Wiktoria Szebel z ZS w Borucinie, opiekun: Agata Szebel
II miejsce: Sławik Wiktoria z ZS w Krzanowicach, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
III miejsce: Marta Plura z ZS w Krzanowicach, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
Po zakończeniu koncertu zostały wręczone nagrody.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany