Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja5 lipca 201910:59

Uczestnicy Lata z biblioteką w Obozie Herosów

Uczestnicy Lata z biblioteką w Obozie Herosów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Nauka szyfrowania wiadomości z Hermesem, zajęcia muzyczne z Apollinem, zajęcia w pracowni architektonicznej Ateny i trening z Aresem. Uczestnicy „Lata z biblioteką” odwiedzili w czwartek Obóz Herosów, dzięki lekturze bestsellerowej książki „Percy Jackson” R. Riordana.

Czy jesteście waleczni jak dzieci Aresa, macie smykałkę do rozwiązywania zagadek jak dzieci Ateny? A może świetni z Was konstruktorzy jak dzieci Hefajstosa? Uczestnicy „Lata z biblioteką” już wiedzą! Korzystając ze słonecznej pogody, na początku wzięli udział w treningu zakończonym bitwą o sztandar. Ci, którzy od sportu wolą sztukę, oddali się grze na rurach bum bum pod czujnym okiem Apollina. Następnie zajęcia przeniosły się do pracowni architektonicznej, gdzie dzieci wspólnie z Ateną tworzyły domki bogów i do kuźni Hefajstosa, w której z kolei „wykuli” tarcze. Miłośnicy wszelkich zadań logicznych, łamigłówek i zagadek spróbowali swoich sił w Labiryncie Dedala a pozostali odbyli lekcję szyfrowania wiadomości z Hermesem.

W wtorek 9 lipca od godz. 11.00 kolejne zajęcia w ramach „Lata z biblioteką”, tym razem oparte na książce „Piotruś Pan” James Matthew Barrie. W programie m.in. quiz wiedzy, wykonanie zielonych czapeczek Piotrusia, puszczanie latawców i bieg Kapitana Haka po skarb. Serdecznie zapraszamy!

Autor: MiPBP w Raciborzu, gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport2 marca 202513:38

Choć z liderem przegrali, do fazy play-off awansowali [FOTO]

Choć z liderem przegrali, do fazy play-off awansowali [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami ostatni mecz fazy zasadniczej I ligi siatkówki mężczyzn, w którym Klub Siatkarski Racibórz podjął lidera tabeli, Volley Dąbrowa Górnicza. Spotkanie rozegrano w sobotę, 1 marca, w hali sportowej w Rudniku. Mecz dostarczył kibicom ogromnych emocji i stał na wysokim poziomie sportowym, a rywalizacja była niezwykle wyrównana.

(greh), fot. Maciej Lorenz
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 28.02.2025
27 lutego 202519:19

Nasz Racibórz 28.02.2025

Nasz Racibórz 21.02.2025
20 lutego 202513:34

Nasz Racibórz 21.02.2025

Nasz Racibórz 14.02.2025
14 lutego 202519:07

Nasz Racibórz 14.02.2025

Nasz Racibórz 07.02.2025
6 lutego 202519:32

Nasz Racibórz 07.02.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.