Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie12 września 202008:52

Ostatni egzamin online na kierunek ARCHITEKTURA w PWSZ w Raciborzu!

Ostatni egzamin online na kierunek ARCHITEKTURA w PWSZ w Raciborzu!  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Rozpocznij studia na kierunku Architektura w Instytucie Architektury PWSZ w Raciborzu. To jedyne studia architektoniczne na Śląsku o profilu praktycznym. Egzamin całkowicie w trybie online już 14 września 2020! 

Przekonaj się jak zostać studentem: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/2020/06/01/architektura-egzamin-wstepny/ 

Nauczysz się zawodu architekta czerpiąc wiedzę od praktykujących architektów o znaczącym dorobku realizacyjnym z wieloletnim doświadczeniem w dydaktyce zdobytym na uczelniach krajowych i zagranicznych.
Studiując architekturę w PWSZ w Raciborzu nie jesteś anonimowym studentem. Masz wyjątkową możliwość pracy w małych grupach. Już od I roku studiów stajesz się jednym z nas. W trakcie studiów pracujesz, wspierany przez wiedzę nauczycieli akademickich, otrzymujesz wskazówki do pracy i rozwoju. Taki sposób kształcenia sprawdza się, a dowodem na to są liczne osiągnięcia naszych studentów, których prace są wyróżniane i nagradzane nie tylko w krajowych konkursach architektonicznych ale i za granicami co pozwala nam konkurować z uznanymi ośrodkami akademickimi i jest powodem naszej wielkiej dumy.

Sprawdź nas: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/  

50% prowadzonych zajęć to seminaria i ćwiczenia projektowe. Drugie 50% to zajęcia o charakterze praktycznym. Studenci Architektury rozszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz. To właśnie w tym celu powstał specjalny moduł kształcenia na kierunku.

Jeśli chcesz studiować za granicą oferujemy możliwość wyjazdu na jedno- lub dwusemestralne studia na innej uczelni w ramach wymiany międzynarodowej studentów ERASMUS.
Po ukończeniu studiów I stopnia możesz rozpocząć proces uzyskiwania Uprawnień Budowlanych w Izbie Architektów Rzeczpospolitej Polskiej oraz rozpocząć studia magisterskie II stopnia na wybranej przez siebie Uczelni.

Program studiów realizowany jest zgodnie z obowiązującymi standardami dla kierunku: architektura zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 sierpnia 2019 r., a jego realizacja odbywa się we współpracy z SARP i Izbą Architektoniczną, aby zapewnić kształcenie zgodne z wymogami standardów profesjonalizmu w wykonywaniu zawodu architekta.

Autor: PWSZ Racibórz, fot. K. Kubik, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.03.2025
6 marca 202521:50

Nasz Racibórz 07.03.2025

Nasz Racibórz 28.02.2025
27 lutego 202519:19

Nasz Racibórz 28.02.2025

Nasz Racibórz 21.02.2025
20 lutego 202513:34

Nasz Racibórz 21.02.2025

Nasz Racibórz 14.02.2025
14 lutego 202519:07

Nasz Racibórz 14.02.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.