Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie10 stycznia 202514:33

Buty squash na wyprzedaży

Buty squash na wyprzedaży - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

W ciągu roku kilka razy pojawiają się okazje cenowe, sklepy przygotowują specjalne promocje i wyprzedaże. Koniec roku to idealny czas na znalezienie najatrakcyjniejszych ofert. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego właśnie wtedy warto sięgnąć po nowe buty squash?

Nowe kolekcje na buty squash

W zależności od marki nowe kolekcje butów squash mogą pojawiać się w ofercie raz w roku, dwa razy (wiosna-lato, jesień-zima) lub co kwartał. Najczęściej marki operują w systemie SS-AW, czyli kolekcje wiosenne i jesienne. Buty squash nowe modele pojawiają się najczęściej w kolekcji jesienno-zimowej, a na wiosnę linia “dostaje” nowe kolory. To tak zwany colour update, który wynika z wprowadzania serii kolorystycznej na dany rok kalendarzowy. Kolekcja wiosenna pojawia się w sklepach z początkiem nowego roku i jest systematycznie uzupełniana o kolejne nowości do rozpoczęcia wiosny. Mamy więc okienko, w którym sklepy mają na stanie sporo nowości z jesieni, a czeka je wprowadzenie nowych kolorów butów squash. To doskonała okazja do wyprzedaży, dzięki której sklep zyska miejsce w magazynie i poprawi płynność na koniec roku, a my zyskamy nowe buty squash w atrakcyjnej cenie.

Buty squash - w jakich na kort?

Dobre buty squash to takie, które zapewniają nam przyczepność w czasie gry, dobrą amortyzację i nie brudzą podłogi kortu. Podeszwa non-marking to must have w butach squash, bez niej nie mamy czego szukać w klubie sportowym. Przepisy wielu z nich jasno określają, że za wejście na kort w butach, które zostawiają ślady grozi kara finansowa, niekiedy znacznie przekraczająca cenę pary porządnych butów. Dlaczego buty squash mają być dobrze amortyzowane? Wystarczy jedna godzina na korcie, żeby przekonać się dlaczego jest to tak istotne. Squash to sport wymagający, wymagający przede wszystkim dla nóg, w tym naszych stóp. Duże przeciążenia, gwałtowne starty i zatrzymania, bez wygodnych butów nie damy rady. To samo z przyczepnością. Bez butów, które ‘dobrze trzymają’ uprawianie squasha nie ma sensu. Przy tak dużej ilości wypadów, wykroków, poruszania w różnych kierunkach mając na sobie buty squash, które się ślizgają prędzej czy później wylądujemy na SORze ze skręconą kostką albo gorszą kontuzją. Dobre buty squash to podstawa naszego bezpieczeństwa i komfortowej gry.

Gdzie kupię buty squash?

W Polsce jest kilka sklepów oferujących sprzęt do squasha, jednak od lat najpopularniejszy jest squashtime.pl, internetowy sklep z możliwością odbioru w sklepie stacjonarnym w Warszawie lub punkcie odbioru w Krakowie. Najszersza oferta na buty squash wszystkich liczących się producentów, takich jak ASICS, Mizuno, Unsquashable, Babolat, Karakal, Oliver, Nike czy Yonex. Sklep oferuje świetne przeceny na koniec roku, również na produkty z kategorii buty squash.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności21 lutego 202521:53

Fiala Przedsiębiorczości Gminy Rudnik 2025: Nagrodzono lokalnych liderów i innowatorów

Fiala Przedsiębiorczości Gminy Rudnik 2025: Nagrodzono lokalnych liderów i innowatorów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Gminie Rudnik odbyła się siódma edycja prestiżowego konkursu Fiala Przedsiębiorczości, wyróżniającego najlepszych przedsiębiorców, rolników i działaczy społecznych regionu. Tegoroczna gala była okazją do uhonorowania osób i organizacji, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju lokalnej gospodarki i społeczności.

TH
Reklama
Aktualności22 lutego 202521:50

W Łubowicach biskup opolski przeprosił za poprzedniego proboszcza i przedstawił nowego

W Łubowicach biskup opolski przeprosił za poprzedniego proboszcza i przedstawił nowego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Dziś, w sobotę 22 lutego, w parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Łubowicach biskup opolski Andrzej Czaja odprawił Mszę Świętą, podczas której przedstawił parafianom nowego proboszcza. Wizyta biskupa, choć nieoficjalna i robocza, miała szczególny charakter z powodu skandalu obyczajowego, jaki wywołał poprzedni proboszcz parafii.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.02.2025
20 lutego 202513:34

Nasz Racibórz 21.02.2025

Nasz Racibórz 14.02.2025
14 lutego 202519:07

Nasz Racibórz 14.02.2025

Nasz Racibórz 07.02.2025
6 lutego 202519:32

Nasz Racibórz 07.02.2025

Nasz Racibórz 31.01.2025
30 stycznia 202520:04

Nasz Racibórz 31.01.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.