Polska potrzebuje szerokiego frontu gaśnicowego. Grzegorz Braun w Raciborzu
![Polska potrzebuje szerokiego frontu gaśnicowego. Grzegorz Braun w Raciborzu Polska potrzebuje szerokiego frontu gaśnicowego. Grzegorz Braun w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1739105132img-1875-.jpg)
Kandydat na urząd prezydenta naszego kraju odwiedził dziś, 09.02. przed południem, raciborski zamek. Spotkanie zorganizował i opłacił jego komitet wyborczy.
- Szczęść Boże - tak G. Braun przywitał się ze swoimi sympatykami. Przed domem książęcym podpisywał gaśnice.
Po autograf europosła Brauna ustawiło się z gaśnicami sporo jego sympatyków. Nie można ich było wnosić na teren zamku, więc podpisywanie odbyło się przed wejściem do domu książęcego. Opóźniło to spotkanie w wypełnionej po brzegi sali konferencyjnej.
Europoseł a wcześniej poseł na Sejm RP, prezes Konfederacji Korony Polskiej, po ogłoszeniu decyzji o starcie w wyborach prezydenckich wykluczony z szeregu Konfederacji, przedstawił zgromadzonym swoje poglądy. Nie krył krytyki wobec polityki i działań Ukrainy, zielonego ładu, działań żydowskich, propagandzie mediów ogólnokrajowych, paktów migracyjnych, łże prawicy Mateusza Morawieckiego, uśmiechniętej koalicji Donalda Tuska, maskowaniu, testowaniu i "szprycowaniu". Mowa była o zbrodniarzach, zdradzie polskiej racji stanu i sądach dla tych, którzy się tego dopuścili. Ciepło wypowiedział się o Białorusi, wskazując, że Polska musi dostrzegać swoje interesy.
Dalsza część pod wideo
- W Polsce musi sięgnąć po władzę, aby odzyskać niepodległość, szeroki front gaśnicowy, który jest szerszy niż zjednoczone siły frontu eurokołchozowo-klimatystyczno-wojenno-tęczowo-hanukowego. Nas jest więcej, ciągle jeszcze nas, normalnych Polaków, którzy chcą być u siebie, na swoim, i chcą mieć prawo, bo taki mają obowiązek moralny, chcą wywiązać się z obowiązku wychowania swoich dzieci i wnuków po polsku, nas jest ciągle więcej. Ale być może to ostatni taki moment - przekonywał kandydat na urząd prezydenta.
Ostrzegł, że w najbliższych wyborach samorządowych w niejednej gminie będzie wygrywać partia ukraińska. Zapowiedział, że w Polsce dojdzie do przedterminowych wyborów parlamentarnych, a partie głównego nurtu, czyli PiS i PO trzeszczą od wewnątrz.
Komentarze (72)